Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie
LGR Obyczaje Imprezy Tradycje - Prezentacja
LGR Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka

Zawody street workout w Gromadce

39074787 1875527372756470 7150261223668318208 n W sobotę 11 sierpnia na stadionie sportowym w Gromadce rozegrane zostały zawody street workout.
Jest to sport polegający na wykonywaniu ćwiczeń z masą własnego ciała, takich jak podciąganie na drążku, pompki, przysiady, stanie na rękach, flagi, różne elementy z gimnastyki itp.
Frekwencja dopisała. Przyjechało blisko 40 zawodników z całej Polski wraz ze swoimi rodzinami i znajomymi m.in. z Rzeszowa, Białegostoku, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Opola. Pomimo lekkich utrudnień związanych z pogodą, cała impreza przebiegła  sprawnie.
Poziom zawodów był naprawdę wysoki, ponieważ startowała czołówka naszego kraju w tym sporcie. Zawody były podzielone na 2 kategorie: FRESTYLE i SETS&REPS. W kategorii SETS&REPS pierwsze miejsce zajął mieszkaniec Gminy Gromadka, 20-letni Dariusz Nakonieczny z Krzyżowej. Natomiast w kategorii FREESTYLE na pierwszym stopniu podium stanął Mateusz Zakrzewski z Białegostoku. A oto podium całych zawodów: